DESTEK : +90 (266) 422 23 17

HAKKIMIZDA 

      BurÇim; 2017 yılı Mart ayında kurulmuş olan ve Dekoratif amaçla, bahçe güvenliği için kullanılan Çimli Tel üretimini yapmakta olan bir firmadır.

       Balıkesir BURHANİYE’de 2005 yılında tel üretimi yaparak sektöre giren ve 2008 yılında tel örme makineleri üretimine başlayan SVR-SEVER MAKİNE firması 2016 yılı sonunda üretimine başladığı Çimli Tel üretim tesislerinin bir tanesini de kendi bünyesinde, BURÇİM adı altında kurmuştur. Çimli tel üretiminde ve tedariğinde yaşanan sıkıntılar göz önünde bulundurularak, seri üretime uygun, üretim kolaylığı göz önünde bulundurularak tasarlanmış ve çimli tel üretiminin en hızlısı olduğunu herkese kanıtlayan SVR ÇİM ÇİT PRO model “Çimli Tel Hazırlama” & SVR mini “Yarı Otomatik Galvaniz/PVC/Halat ve Çimli Helezon Tel Örme” makineleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. Üretimini yaptığı Çimli Telleri Türkiye’nin tüm bölgelerine sevk ederek ve başta Bulgaristan ve Rusya olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat yapmayı başararak ürün kalitesini kanıtlamış olan firmamız, satışını yaptığı bu telleri Bur Çim Çit olarak adlandırmaktadır.


Siz değerli müşteri ve dostlarımızı BURHANİYE’mizde ağırlamaktan onur duyarız.  
 BURÇİM firması bir SVR-SEVER MAKİNE kuruluşudur.

VİZYONUMUZ

Tel örme ve üretim sektöründe yüksek müşteri memnuniyeti ve hizmet anlayışını benimsemiş, pazara sunduğu kalite standartlarına uygun ürünleri ile anılan, ülkemize katma değer kazandıran bir dünya markası olmak.